У січні допомогу з міського бюджету отримають майже 1300 криворіжців

У січні допомогу з міського бюджету отримають майже 1300 криворіжців

Фото: Перший Криворізький

На січневому засіданні виконкому міськради прийнято 25 проєктів рішень щодо виділення коштів криворіжцям.

Це будуть виплати військовослужбовцям, воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям, родинам, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворим дітям, хворим на цукровий діабет та іншим категоріям криворіжців.

Про це йдеться на сайті Криворізької міської ради.

У січні допомогу з міського бюджету отримають майже 1300 містян на суму 9,8 мільйона гривень.

Матеріальну допомогу на ремонти будинків, пошкоджених під час ракетних ударів 16 грудня минулого року та 14 січня 2023 року, вже отримали 263 криворізькі родини, йдеться у повідомленні.

Допомога від міста надається залежно від ступеню пошкоджень. Зокрема, після удару 14 січня вже надано допомогу по 100 тисяч гривень трьом сім'ям, чиї будинки постраждали найбільше, ще 31 родина отримає допомогу на загальну суму 562 250 гривень, ці кошти вже направлено.

Також ухвалено рішення про надання допомоги ще 36 мешканцям на загальну суму 195 100 гривень. Усього прийнято 106 заявок.

У 2022 році загальна сума соціальних грошових допомог криворіжцям склала 152 мільйони гривень. Це — понад 60 видів різних виплат.

“Крім одноразової допомоги на вирішення нагальних питань дітей, з початку 2023 року збільшується розмір допомоги на засоби гігієни для дітей з інвалідністю — з 12,5 тисяч гривень до 20 тисяч гривень. Кошти на це рішення будуть виділенні на найближчій сесії. У рамках міської соціальної програми найближчим часом отримають допомогу у розмірі 10 тисяч гривень майже 150 дітей з інвалідністю та онкохворих дітей, а також люди з інвалідністю з дитинства”, — додала директорка департаменту соціальної політики Інеса Благун.

Нагадаємо, бюджет Кривого Рогу на 2023 рік, за прогнозами чиновників, має скласти 7,6 мільярда гривень.

З них на соціальні виплати, пільговий проїзд та трансферти іншим бюджетам (державному, обласному та бюджетам районів у місті) передбачається понад 1 мільярд 55 тисяч гривень, а на соціальні видатки комунальних підприємств, пов'язані з виконанням заходів міських програм передбачено 1 мільярд 146 тисяч гривень.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну