Судитимуть 4 мешканців Дніпра за заволодіння 3 мільйонами гривень бюджетних коштів

Судитимуть 4 мешканців Дніпра за заволодіння 3 мільйонами гривень бюджетних коштів

Фото: Прокуратура Дніпропетровської області

Заволодіння понад 3 мільйонів гривень бюджетних коштів – судитимуть чотирьох учасників злочинної організації у Дніпрі.

Про це повідомляє пресова служба Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, у період 2018 - 2019 років директор одного з комунальних підприємств уклав ряд договорів з двома підрядними організаціями щодо будівництва комплексу з переробки та зберігання побутових відходів на території міста.

Керівник та троє службовців ТОВ внесли до офіційних документів неправдиві відомості щодо обсягів та вартості фактично виконаних робіт та використаних будівельних матеріалів.

Проведеними в ході слідства експертизами встановлено, що обвинувачені завдали понад 3 мільйонів гривень збитків місцевому бюджету.

Під час санкціонованих обшуків у підрядних організаціях, комунальному підприємстві та за місцем мешкання фігурантів вилучено тендерну фінансово–господарчу документацію, чорнові записи, електронні носії інформації, спецтехніку, мобільні телефони, комп’ютерну техніку.

Матеріали стосовно, ще одної людини виділено в окреме провадження, підозрювана перебуває у розшуку.Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну