За викрадення терміналів одного з державних банків засудили двох криворіжців

За викрадення терміналів одного з державних банків засудили двох криворіжців

Фото: Перший Криворізький

У грудні Дзержинський районний суд закінчив розгляд справи двох крииворіжців, які змовилися та викрали два термінали самообслуговування «Приватбанку».

Про це редакції «Першого Криворізького» стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Справу двух криворіжців суд розглядав з 2014 року. Перший злочин підсудимі скоїли у 2013 році, коли проникли магазину на мікрорайоні, 5-й Зарічний, 45 у Покровському районі Кривого Рогу, та демонтували термінал самообслуговування ПАТ КБ «Приватбанк» вартістю 29 230 гривень.

У терміналі також було 93 308 гривень. У 2014 році криворіжці знову повторили злочин та незаконно проникли у магазин на мікрорайоні 5-й Гірницький, 36 у Саксаганському районі Кривого Рогу. Цього разу злочинці викрали 10 тисяч 84 гривні, які знаходилися у терміналі.

Під час розслідування правоохоронці встановили, що після викрадення терміналів підсудимі перевезли їх до гаражу та розібрали, діставши гроші. Затримані визнали вину та співпрацювали з правоохоронцями під час судового процесу.

Суд визнав двох криворіжців винними у скоєнні злочинів передбачених частиною 3 статті 185 Кримінального Кодексу України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка) та частиною 1 статтею 263 Кримінального Кодексу України (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв) та призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Але на підставі статті 75 КК України (Звільнення від відбування покарання з випробуванням) підсудних звільнили від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком у 1 рік, якщо вони не вчинить нового злочину.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну