Доставка тіл одиноких криворіжців на експертизу коштуватиме майже 9 мільйонів гривень на рік

Доставка тіл одиноких криворіжців на експертизу коштуватиме майже 9 мільйонів гривень на рік

Фото: Tumisu/Pixabay

У Кривому Розі померлих або загиблих, у яких нема родичів, доставляють на судово-медичну експертизу за 8 мільйонів 8 802 тисячі гривень на рік.

Інформація про підписання угоди із фірмою, яка доставлятиме до Криворізького районного відділу закладу «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи» Дніпропетровської облради» тіла розміщена на сайті держзакупівель Prozorro.

Працівники приватної компанії доставлятимуть на СМЕ тіла:

  • одиноких громадян,
  • осіб без певного місця проживання,
  • осіб від поховання яких відмовилися рідні,
  • знайдених,
  • невпізнаних тіл, у разі відсутності родичів або осіб чи установ, які можуть взяти на себе доставку.
В Договорі сказано, що місто планує замовити доставку 2 тисяч 360 тіл. Якщо кількість необхідних доставок зменшиться, то і вартість теж.

Участь у тендері брали дві компанії: ТОВ «Еталон КР» та ТОВ «Спецавторесурс КР». Пропозиція першої компанії була більш вигідною, адже вони були готові надати послуги за 8 мільйонів 199 тисячі гривень. Але їхня фірма не надала для уточнення документів, які запитав замовник — Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради. Тому переможцем стало ТОВ «Спецавторесурс КР».

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для васПосилання скопійовано в буфер обміну