Правоохоронці викрили мешканця Дніпропетровщини на організації виїзду ухилянтів за кордон

Правоохоронці викрили мешканця Дніпропетровщини на організації виїзду ухилянтів за кордон

Фото: Поліція Дніпропетровської області

15 000 доларів США за організацію виїзду ухилянтів за кордон - на Дніпропетровщині затримали керівника благодійного фонду.

Про це йдеться на сайті Нацполіції Дніпропетровської області.

У вартість «послуг» входило визнання чоловіків призовного віку непридатним до військової служби, зняття з обліку та внесення даних до інформаційної системи. Надалі вони мали змогу безперешкодно виїхати за кордон.

Правоохоронці викрили 34-річного директора місцевого благодійного фонду в організації схеми незаконного перетину кордону чоловіками, які підлягають мобілізації.

У ході слідства поліцейські встановили, що фігурант обіцяв громадянам виготовити пакет документів, що надавало можливість їм виїхати до країн ЄС. За свої послуги він брав 15 000 доларів США.

Правоохоронці викрили керівника благодійної організації під час отримання неправомірної вигоди. Під час обшуку поліцейські вилучили 15 000 доларів США. Наразі фігуранту оголошено підозру за зловживання впливом та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Триває слідство.
Якщо ви прочитали цю статтю, то просимо оцінити її, щоб у майбутньому матеріали сайту «Перший Криворізький» були кориснішими

Посилання скопійовано в буфер обміну