У Дніпрі викрили підпільний осередок «Партії Шарія», який готувався проводити масові заворушення в регіоні

У Дніпрі викрили підпільний осередок «Партії Шарія», який готувався проводити масові заворушення в регіоні

Фото: СБУ

Службі безпеки України у Дніпропетровської області вдалося попередити протиправну діяльність регіонального «відділення» забороненої «Партії Шарія».

Про це повідомляє Служба Безпеки України.

У ході обшуків у приміщеннях прокремлівського осередку виявлено інструкції з алгоритмом дій щодо провокації масових заворушень під час громадських заходів.

Також зловмисники готувались до проведення вуличних акцій на підтримку російських окупантів у разі наближення лінії фронту або захоплення регіону.

Крім цього, знайдено «угоди» представників партії про нерозголошення інформації щодо своєї підривної діяльності проти України.

За даними слідства, заборонений партійний осередок організував виходець із Донеччини, який приїхав до Дніпра під виглядом переселенця.

Перебуваючи на постійному зв’язку з представниками Шарія, які переховуються за кордоном, він облаштував підпільне відділення «політсили» у власному помешканні.

Правоохоронці також виявили у приміщенні організатора склади з ворожими виданнями, листівками та фінансову «звітність» щодо витрат на антиукраїнську діяльність.

Наразі вилучені матеріали направлено на експертизу для вжиття подальших процесуальних дій.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими Служби безпеки за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України, триває розслідування для встановлення всіх обставин правопорушень і притягнення винних до відповідальності.


Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас

Посилання скопійовано в буфер обміну