Гуманітарна місія ООН потрапила під обстріл на Запоріжжі під час «різдвяного перемир`я»

Гуманітарна місія ООН потрапила під обстріл на Запоріжжі під час «різдвяного перемир`я»

Фото: Перший Криворізький/архівне фото

У суботу, 7 січня, у Запорізькій області під обстріл російської армії потрапила місія ООН, яка доставляла гуманітарну допомогу в Оріхів.

Про це начальник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух повідомив у Телеграмі.

"Попри обіцянки ворога припинити вогонь на свято, місія ООН, яка доставляла гуманітарну допомогу в Оріхів, потрапила під обстріл. Окупант продовжує нехтувати правилами ведення війни та гатить по громадах", — зазначив Старух в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

За його словами, за дорученням Офісу Президента продовжується фіксація руйнувань і підрахунки потреб у житлі для людей, чиї домівки знищив або пошкодив ворог. Міжнародна спільнота прийняла рішення про арешт російських активів, які можуть бути використані як базис для компенсування збитків.

"Ешелонована оборона та сотні кілометрів окопів, концентрація живої сили: загроза з боку ворога існує завжди, однак сумніву у перемозі ЗСУ немає", — наголосив Старух.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас

Посилання скопійовано в буфер обміну