У Кривому Розі частково зміниться формат навчання — що і для кого

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У Кривому Розі частково відновлять навчання в офлайн-режимі. На наступному тижні, із середи, 12 січня, буде відновлено освітній процес в закладах позашкільної освіти.

Про це повідомив Олександр Вілкул.

Заклади позашкільної освіти це:

  • дитячо-юнацькі спортивні школи;
  • центри дитячої та юнацької творчості;
  • центри туризму та краєзнавства;
  • станції юних техніків і натуралістів;
  • клуби юних моряків і авіаторів.
Також в офлайн режимі розпочнуть працювати музичні та художні школи, а також творчі колективи в Палацах культури.

Офлайн-навчання в закладах позашкільної освіти та культури відбуватиметься виключно для тих дітей, чиї батьки дали на це письмову згоду. Інші ж діти навчатимуться онлайн.

Для безпеки дітей заняття проводитимуться виключно в приміщеннях закладів, де є укриття. Загальна одночасна кількість у закладі дітей, викладачів, працівників та батьків, які приводят та чекають на дітей, не повинна перевищувати кількості місць в укритті.

Якщо кількість дітей та вчителів перевищує кількість, які може вмістити укриття буде створено відповідний графік очного навчання.

Якщо в закладі немає укриття, то офлайн навчання організують на базі інших закладів, де воно є.

Відповідні графіки занять і місця їх проведення батьки та діти можуть отримати у керівництва закладів та гуртків.

З 22 тисяч дітей, які навчаються в 40 закладах позашкільної освіти, на офлайн-навчання отримали згоду від батьків лише 3 тисячі дітей, що складає 14 %.

З майже 9 тисяч дітей, які відвідують мистецькі, музичні, художні школи та творчі колективи Палаців культури, на режим офлайн-навчання отримали згоду від батьків 5 тисяч дітей, що складає 56 %.

Звичайні школи та дитячі садочки

У звичайних школах – гімназіях та ліцеях, навчання поки що буде виключно в онлайн-режимі. Дитячі садочки, в абсолютній більшості яких взагалі немає навіть найпростіших укриттів, також поки не працюватимуть.

Спортивні секцій ДЮСШ

З десяти ДЮСШ Кривого Рогу укриття є лише в одному – ДЮСШ № 10. Тому в офлайн-режимі тренування для інших дев’яти ДЮСШ будуть організовані на базі 30-ти гімназій, ліцеїв та установ, де є укриття.

До прикладу, у ДЮСШ №5 в Тернівському районі немає укриття. Тому офлайн-тренування з баскетболу та боксу будуть проходити на базі гімназії №40. А тренування з греко-римській боротьбі та художньої гімнастики – у гімназії №45. Ті діти, чиї батьки не дали згоду на навчання офлайн, продовжать займатися онлайн.

Таким чином, буде забезпечено офлайн-тренувальний процес.

Це стосується занять з футболу, волейболу, гандболу, регбі, баскетболу, боксу, рукопашного бою, самбо, дзюдо, вільної боротьби, кікбоксингу, греко-римської боротьби, тхеквандо, джиу-джитсу, сумо, таїландського боксу, легкої та важкої атлетики, шахів, кульової стрільби, акробатики, стрибків на батуті, бадмінтону, велоспорту, художньої гімнастики, великого та настільного тенісу.

Також у місті працюватиме один комунальний басейн — у ДЮСШ №10, адже він обладнаний укриттям. В інших комунальних басейнах укриттів немає.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
32 хв

Все гаразд

02 : 24

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com