У Кривому Розі частково зміниться формат навчання — що і для кого

У Кривому Розі частково зміниться формат навчання — що і для кого

Фото: Перший Криворізький

У Кривому Розі частково відновлять навчання в офлайн-режимі. На наступному тижні, із середи, 12 січня, буде відновлено освітній процес в закладах позашкільної освіти.

Про це повідомив Олександр Вілкул.

Заклади позашкільної освіти це:

  • дитячо-юнацькі спортивні школи;
  • центри дитячої та юнацької творчості;
  • центри туризму та краєзнавства;
  • станції юних техніків і натуралістів;
  • клуби юних моряків і авіаторів.
Також в офлайн режимі розпочнуть працювати музичні та художні школи, а також творчі колективи в Палацах культури.

Офлайн-навчання в закладах позашкільної освіти та культури відбуватиметься виключно для тих дітей, чиї батьки дали на це письмову згоду. Інші ж діти навчатимуться онлайн.

Для безпеки дітей заняття проводитимуться виключно в приміщеннях закладів, де є укриття. Загальна одночасна кількість у закладі дітей, викладачів, працівників та батьків, які приводят та чекають на дітей, не повинна перевищувати кількості місць в укритті.

Якщо кількість дітей та вчителів перевищує кількість, які може вмістити укриття буде створено відповідний графік очного навчання.

Якщо в закладі немає укриття, то офлайн навчання організують на базі інших закладів, де воно є.

Відповідні графіки занять і місця їх проведення батьки та діти можуть отримати у керівництва закладів та гуртків.

З 22 тисяч дітей, які навчаються в 40 закладах позашкільної освіти, на офлайн-навчання отримали згоду від батьків лише 3 тисячі дітей, що складає 14 %.

З майже 9 тисяч дітей, які відвідують мистецькі, музичні, художні школи та творчі колективи Палаців культури, на режим офлайн-навчання отримали згоду від батьків 5 тисяч дітей, що складає 56 %.

Звичайні школи та дитячі садочки

У звичайних школах – гімназіях та ліцеях, навчання поки що буде виключно в онлайн-режимі. Дитячі садочки, в абсолютній більшості яких взагалі немає навіть найпростіших укриттів, також поки не працюватимуть.

Спортивні секцій ДЮСШ

З десяти ДЮСШ Кривого Рогу укриття є лише в одному – ДЮСШ № 10. Тому в офлайн-режимі тренування для інших дев’яти ДЮСШ будуть організовані на базі 30-ти гімназій, ліцеїв та установ, де є укриття.

До прикладу, у ДЮСШ №5 в Тернівському районі немає укриття. Тому офлайн-тренування з баскетболу та боксу будуть проходити на базі гімназії №40. А тренування з греко-римській боротьбі та художньої гімнастики – у гімназії №45. Ті діти, чиї батьки не дали згоду на навчання офлайн, продовжать займатися онлайн.

Таким чином, буде забезпечено офлайн-тренувальний процес.

Це стосується занять з футболу, волейболу, гандболу, регбі, баскетболу, боксу, рукопашного бою, самбо, дзюдо, вільної боротьби, кікбоксингу, греко-римської боротьби, тхеквандо, джиу-джитсу, сумо, таїландського боксу, легкої та важкої атлетики, шахів, кульової стрільби, акробатики, стрибків на батуті, бадмінтону, велоспорту, художньої гімнастики, великого та настільного тенісу.

Також у місті працюватиме один комунальний басейн — у ДЮСШ №10, адже він обладнаний укриттям. В інших комунальних басейнах укриттів немає.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Посилання скопійовано в буфер обміну