Як вплине на ціну продуктів робота підприємств на генераторах

Як вплине на ціну продуктів робота підприємств на генераторах

Фото: Перший Криворізький

Чи подорожчають продукти через роботу сільськогосподарських підприємств на генераторах.

Про це йдеться на сайті Мінагрополітики.

«Ми порахували, що підвищення коливатиметься на рівні близько 3-5%. Важливо, суттєвого зменшення виробництва за ці кілька місяців не відбувалося. Це є підтвердженням, що більшість аграріїв переналаштувались на роботу в скрутних умовах і продовжують працювати», – сказав перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Також у 2023 році аграрії готуються засіяти усі можливі площі, в тому числі сподіваються на розмінування територій, які вже деокупували Збройні Сили України. Жоден гектар не залишиться не засіяним.

Водночас Висоцький зауважив, що аграрний сектор багатогалузевий і, щоб відновити показники довоєнного періоду, знадобиться не один рік.

«Все залежатиме від напрямку агросектору. Звісно, найшвидший цикл відновлення – в рослинництві, хоча розмінування досить складна процедура. А також у птахівництві. Але, якщо скласти всі фактори воєдино, то, на жаль, повноцінне відновлення нашого агросектору займе орієнтовно 2-3 роки, залежно від типу виробництва. Це якщо говорити про показники довоєнних часів», – зазначив перший заступник Міністра.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас

Посилання скопійовано в буфер обміну