Криворізькі поліцейські викрили чоловіка у скоєнні двох крадіжок
![Криворізькі поліцейські викрили чоловіка у скоєнні двох крадіжок Криворізькі поліцейські викрили чоловіка у скоєнні двох крадіжок](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/573547_47b25c70a1c5642e3f945863fbcbea830ae7b52a08e0e9bbe42363661a60d2731672410098.jpg)
Фото: Поліція Дніпропетровської області.
Це встановили правоохоронці під час слідчих дій, повідомляє Поліція Дніпропетровської області.
Пізніше, у грудні, він викрав із міської кав'ярні телевізор, планшет та кавомолку.
За двома епізодами правоохоронці відділення поліції № 2 повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Наразі йому обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас