Від 24 лютого на Prozorro провели 94 тисячі тендерів: на яку суму

Головне фото новини
Фото: usionline
1kr.ua
Від початку повномаштабної війни на Prozorro провели 94 тисячі тендерів на 120 мільярдів гривень.

Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Надія Бігун, коментуючи річні підсумки роботи електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Результати роботи Prozorro в 2022 році :

  • 94 тисячі проведених тендерів на 120 мільярдів гривень;
  • понад 23 тисячі підприємств-учасників конкурентних закупівель;
  • 6 мільярдів гривень склала різниця між загальною сумою, яку державні замовники планували витратити на свої закупівлі, та сумою, за якою були укладені контракти завдяки тендерним процедурам;
  • понад 2 мільйони укладених договорів на 311 мільярдів гривень.
«Результати роботи у 2022 році свідчать про те, що, попри всі складнощі й виклики, електронна система закупівель Prozorro працює без збоїв та демонструє гнучкість і здатність змінюватись, навіть в умовах воєнного часу. Більше того, міжнародні партнери теж високо оцінили ефективність українських державних закупівель. Система електронних закупівель Prozorro була визнана такою, що відповідає вимогам до електронних закупівель для операцій, що фінансуються Світовим банком», — зазначила Надія Бігун.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для васЯкщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 7 хв

Все гаразд

02 : 02

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com