Як працює та чим корисна функція авіарежиму в телефоні

Як працює та чим корисна функція авіарежиму в телефоні

Фото: Перший Криворізький (ілюстрація)

У Держспецзв'язку пояснили, чим може бути корисною функція «режим польоту» (авіарежим) для криворіжців.

Це функція у смартфонах, яка при активації блокує безпровідний зв’язок: стільниковий, інтернет-з’єднання по Wi-Fi чи Bluetooth.

Отже, при увімкненому “режимі польоту” немає можливості телефонувати та відповідати на дзвінки, отримувати та надсилати sms-повідомлення, користуватися мобільним інтернетом.

Водночас телефон продовжує працювати. І є змога переглядати файли, дивитися завантажені раніше фільми і слухати музику, грати в ігри, які не потребують з’єднання з інтернетом, читати книжку чи робити фото тощо.

Вже після активації авіарежиму Wi-Fi та Bluetooth можна увімкнути знову вручну, і цей зв’язок працюватиме. Також “режим польоту” не деактивує увімкненої геолокації та NFC.

Зазвичай авіарежим використовують під час перельотів задля безпеки – звідси відповідний значок у вигляді літака і назва. Проте режим може стати у пригоді й у інших ситуаціях:

  • для економії заряду батареї пристрою, активація режиму польоту дійсно може заощадити кілька додаткових відсотків батареї;
  • для прискорення заряджання смартфону;
  • коли ви не хочете, щоб вас турбували;
  • для блокування дзвінків та інтернету, якщо смартфоном бавиться дитина.
Режим “Без зв’язку” суттєво відрізняється від режиму “Не турбувати”. Останній блокує лише звукові сигнали дзвінків і повідомлень.

Якщо ви прочитали цю новину, то пропонуємо пройти невелике опитування, результати якого допоможуть редакції та сайту «Перший Криворізький» стати краще для вас.

Посилання скопійовано в буфер обміну