Уряд спростив умови будівництва повітряних ліній електропередач та підстанцій

Уряд спростив умови будівництва повітряних ліній електропередач та підстанцій

Фото: Перший Криворізький

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрощення будівництва повітряних ліній електропередач і підстанцій, скасувавши вимогу проведення оцінки впливу на довкілля щодо таких об’єктів.

Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмыгаль під час засідання уряду.

«Щоб швидше відновити енергосистему, ухвалюємо сьогодні рішення про спрощення будівництва повітряних ліній електропередач і підстанцій. На час воєнного стану знімаємо вимогу проведення оцінки впливу на довкілля щодо таких об’єктів. Цей крок виправданий в екстремальних умовах повномасштабної війни, яку росія веде проти України»,
— зазначив очільник уряду.

Шмигаль переконаний, що ворог прагне не лише вивести з ладу чергову підстанцію чи лінію електропередач, а передусім націлений сіяти страх та паніку.

«Ми стоїмо на порозі нового 2023 року. Але сьогоднішні виклики будуть із нами і в найближчому майбутньому. Зменшується кількість аварійних відключень. Така можливість з’явилася завдяки героїчній роботі наших енергетиків із відновлення пошкодженого обладнання, зниженню споживання у вихідний день та відсутності морозної погоди», — додав Прем'єр-міністр.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького»

Посилання скопійовано в буфер обміну