Як Кривий Ріг готується до блекаутів

Головне фото новини
Фото: управління преси та інформації
1kr.ua
У Кривому Розі розроблений комплекс заходів з діяльності міської інфраструктури у випадку повного відключення від електрики, тепла та води. Вже проведена робота дозволила місту пережити 2 повних блекаути та один частковий блекаут і зберегти всю критично важливу інфраструктуру в роботі.

Про це повідомляє Управління преси та інформації Криворізької міськради.

Під час останнього блекауту, після ударів в минулу п’ятницю, нормальна робота інфраструктури була відновлена всього за добу.

Всі ГРС перейшли на генератори. Більш ніж на 22 базові станції мобільного зв’язку також були встановлені генератори і зв'язок майже скрізь був. Вода - це шість підйомів. Перший, другий, третій – найважливіші підйоми, де йде генерація з водосховищ, відпрацювали на генераторах. Повністю забезпечили циркуляцію води у тепломережі на генераторах. Це дуже важливо при мінусовій температурі. І малі та середні котельні, які йдуть від 220 також на генераторах.

Місто докуповує десятки генераторів та іншу спеціалізовану техніку для того, щоб вже при мінусовій температурі, яка очікується у другій половині січня та лютому, бути більш готовими до блекаутів.

Вже 132 об’єкти медицини, тепло-, водопостачання та інших об'єктів критично важливої інфраструктури Кривого Рогу забезпечені потужними генераторами.
Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
33 хв

Все гаразд

08 : 33

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Місто

Booking.com