Понад 32 мільйонів гривень промислові підприємства сплатили до бюджету Кривого Рогу
![Понад 32 мільйонів гривень промислові підприємства сплатили до бюджету Кривого Рогу Понад 32 мільйонів гривень промислові підприємства сплатили до бюджету Кривого Рогу](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/572963_a57ce90763d2c6b5125a8c674c806adf5b3565f92157d93a3cd1fae6517ffa8a1671709334.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Про це повідомляють чиновники у пояснювальній записці до проєкту рішення міської ради «Про бюджет Криворізької міської територіальної громади на 2023 рік».
У 2022 році на 71% зменшилися шкідливі викиди в атмосферне повітря промисловими підприємствами міста. Чиновники це пояснюють тим, що через повномасштабної війни Росії в Україні зменшилися обсяги виробництва промислової продукції.
Сьогодні у Кривому Розі працюють всі 7 промислових підприємств. В області — 21 з 22 великих промислових виробництв.
Так, можливо наші підприємства забруднювали та забруднюють повітря, але слід пам'ятати, що з 24 лютого російська армія завдала екологічних збитків Україні врази більше — 1 трильйон 256 мільярдів гривень.