ТОП-5 українських новорічних фільмів

ТОП-5 українських новорічних фільмів

Фото: ua.depositphotos

Різдвяні та новорічні свята вже на носі, тому слід згадати відомі та веселі фільми, які вже котрий рік прокручуються на екранах тисячі українців. Тому нижче редакція «Первого Криворізького» підготувала відбірку саме українських кінострічок.

Зазначимо, що у цьому ТОП-5 ви не побачите класичних фільмів та мультфільмів: Один вдома, Грінч, Реальна любов та Поганий Санта.

Пригоди S Миколая

Пропонуємо почати з українського фільму, який максимально «заряджений» різдвяною та новорічною атмосферою. Події розгортаються у мальовничих Карпатах, куди перед новорічними святами переїхала родина. Нижче можна переглянути трейлер.


Лист до М

Це різдвяно-новорічний польський фільм, класика, в якому самотні знаходять пару, бездітні — дитину, а кожний — свою порцію віри в чудо.


Тепер я буду любити тільки тебе

Ще одна українська романтична комедія, у якій життя головного героя перевертається з ніг на голову саме під час Різдва.


Все буде Ок! Новорічна казка для дорослих

В кінокомедії крім курйозних і драматичних ситуацій, в які потрапляють головні герої фільму можна побачити чудову історію дружби та кохання, які зароджуються знову в українських Карпатах.

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке

А дізнатися більше про українську культуру можна, переглянувши цей фільм-казку для всієї родини про козаків, козацький рід, Рай і Пекло, Різдво й нечисту силу.Посилання скопійовано в буфер обміну