У Криворізькому районі продовжують роздавати допомогу переселенцям

У Криворізькому районі продовжують роздавати допомогу переселенцям

Фото: Перший Криворізький

Через війну Росії в Україні у Кривому Розі та Криворізькому районі продовжує збільшуватися кількість людей, які вимушено покинули свої домівки.

У одному з Центрів надання соціальних послуг у Лозуватській громаді побували журналісти "Першого Криворізького".

"Наш дім у Великій Костромці вцілів – пощастило. А ось сусідський дім, на жаль, ні. З допомогою наших хлопців ми вистояли та змогли виїхати разом з дітьми до Криворізького району", — розповідає багатодітна мама Катерина Хома. Жінка у березні приїхала до Лозуватки.

Зараз у Лозуватській громаді працює Пункт видачі гуманітарної допомоги. А з початку повномасштабної війни в Україні волонтери та благодійні організації привозили одяг, їжу та інші речі для переселенців.

"Також у нас є фермери, які співпрацюють з Лозуватською сільською радою. Вони привозять нам борошно, крупи, макаронні вироби, а потім ми готуємо продуктові набори для переселенців та мешканців громади, які також потребують допомоги", — розповідає Світлана Косяк, директорка Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Лозуватської сільської ради.


У Криворізькому районі переселенці регулярно отримують допомогу – їжу та одяг. Багато переселенців навіть відмовляються від неї, бо потрошку влаштовуються на роботу та забезпечують себе самі.

"Раніше переселенці потребували більше допомоги, тому що приїжджали без одягу, продуктів. А сьогодні вони вже не приходять до нас кожного тижня. Кажуть, що у них все є і навіть пропонують свої продукти, які виростили на власних городах", — говорить Світлана Косяк.

Також у музичній школі Лозуватської громади щотижня проводять майстеркласи для дітей. Зараз у музичній школі навчаються 30 учнів з сімей, які переїхали до Криворізького району.
Сьогодні кожен мешканець Криворізького району може також долучитися та допомогти Центру надання соціальних послуг Лозуватської сільської ради зібрати необхідне. для вимушених переселенців. Наприклад, зараз є потреба у теплих речах для дорослих та дітей, які можна привозити у Лозуватську сільську раду.Фото: Даніїл Токмаков

Відео: Даніїл Токмаков

Редактор: Денис Шабанін

Посилання скопійовано в буфер обміну