В Інституті вивчення війни пояснили, чому Путін постійно закликає до переговорів

В Інституті вивчення війни пояснили, чому Путін постійно закликає до переговорів

Фото: Перший Криворізький

Президент Росії Володимир Путін постійно використовує заклики до переговорів, щоб домогтися ізоляції України від підтримки партнерів.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни.

«Путін регулярно намагається представити ситуацію так, що це Україна відмовляється від переговорів і поступок», — ідеться у звіті.

Крім того, зазначають американські аналітики, Путін прагне домогтися припинення вогню й використати будь-яке вікно переговорів, щоб дати російським військам час для відновлення та підготовки нових операцій проти України.

Водночас в ISW вважають вкрай малоймовірною будь-яку домовленість про припинення вогню, яка дозволить російським військам відновити боєздатність.

«Росія та Україна наразі заперечують можливість будь-якої такої угоди, і дуже малоймовірно, що російські й українські офіційні особи погодяться на припинення вогню, не кажучи вже про його запровадження на кілька місяців. російські війська, найімовірніше, до весни не матимуть можливості зупинити українські зимові контрнаступи й перезавантажитися», — вважають в Інституті вивчення війни.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну