Як працює інфраструктура Кривого Рогу після ракетних ударів
![Як працює інфраструктура Кривого Рогу після ракетних ударів Як працює інфраструктура Кривого Рогу після ракетних ударів](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/572509_8e0e7e6a34406ac3c4eaacc47d1813e9fe1b1d3476ab5b817388c2d8cb403d6a1671220429.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Зруйновано енергетичний об’єкт, влучання в промислове підприємство і пряме влучання в багатоквартирний житловий будинок у північній частині міста.
Про це повідомляє Олександр Вілкул.
Щодо ситуації з водою, то було підключення водозаборів та насосних у місті, де це було можливе – було переведено на генератори. Перші та другі підйоми води працюють, вона є на перших поверхах. Близько 50% жителів міста з водою. Там, де здійснити прокачування води на генераторах було неможливо — туди здійснюються підвезення води автоцистернами.
Малі котельні міста, які можуть працювати на резервних джерелах, були підключені до генераторів. Великі котельні, які живляться від високовольтних ліній – на генераторах працювати не можуть.
Станом на даний момент, до електропостачання вдалося підключити вже 5 великих котелень Теплоцентралі та 20 котелень Тепломережі. Це близько 60% споживачів міста. Ведеться робота з підключення інших котелень.
Для відновлення повноцінної роботи та для того, аби батареї знову стали теплими — потрібен час.
Вся газова система міста добре спрацювала на генераторах. Усі споживачі були та залишаються із газом.
Читайте також: криворізькі рятувальники шукають під завалами півторарічну дитину
Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"
Редактор: Тетяна Корник