Криворізькі рятувальники шукають під завалами півторарічну дитину

Криворізькі рятувальники шукають під завалами півторарічну дитину

Фото: Перший Криворізький

16 грудня у Кривий Ріг влучило п’ять ракет, зруйновано енергетичний об’єкт, влучання в промислове підприємство і пряме влучання в багатоквартирний триповерховий житловий будинок у північній частині міста, рятувальники продовжують розбирати завали та шукають півторарічну дитину.

Про це повідомляє Олександр Вілкул.

Поранених 13, у тому числі четверо дітей - трирічні хлопчик та дівчинка і семирічні хлопчик та дівчинка. Троє з поранених, включаючи одну дитину 7-ми років – у тяжкому стані. Пораненим надається вся необхідна допомога у лікарнях. На цей час відомо, що загинуло три людини: 64-річна жінка та 30-річне подружжя. Безвісти зникла їх півторарічна дитина. Рятувальники досі розбирають завали і шукають її.

У зруйнованому будинку мешкало понад 100 осіб. Мешканці цього та сусідніх будинків, у яких є пошкодження, розміщені у Пунктах тимчасового перебування, вони отримують все, що потрібно.

Аварійні бригади з усього міста ліквідують наслідки ураження у сусідніх будинках – це 30 будинків, школа та лікарня. Люди не залишаться без допомоги.

Також у Криворізькому та Нікопольському районах поранення отримали три працівники підстанцій.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну