Поліцейські сказали, що її більше немає: свідки ранкового ракетного удару по Кривому Рогу

Поліцейські сказали, що її більше немає: свідки ранкового ракетного удару по Кривому Рогу

Фото: Перший Криворізький

На місці прильоту російської ракети ми побачили хлопця, який виглядав розгубленим — сьогодні він втратив рідну людину.
У Кривому Розі 16 грудня через російську атаку загинули люди, редакція "Першого Криворізького" поспілкувалася із родичами частини з них.
Зранку 16 грудня у Кривому Розі пролунали вибухи, повітряна тривога тривала понад 4 години. Над Дніпропетровщиною збили 10 ракет, проте у північному районі міста одна з російських ракет зруйнувала багатоквартирний житловий будинок.
Станом на 15:00 внаслідок цього вибуху відомо про вісьмох постраждалих, серед них четверо дітей. Але журналістці й журналісту "Першого Криворізького" на місці події стало відомо, що внаслідок вибуху є загиблі. Їх щонайменше двоє.
Серед них — тітка жителя Тернівського района Данила Куліша. Він живе за кілька будинків від місця вибуху. Ми зустріли Данила поруч зі зруйнованим будинком і машиною швидкої допомоги.
Потрапило прямо в її квартиру, — каже Данило. — Звідси видно, що кухні повністю немає. Востаннє тітка була в мережі о 8:59, я намагався додзвонитись. За півгодини я підійшов до цього будинку і побачив, що нічого не лишилось.
Вибух також чув житель сусіднього будинку Сергій. Він живе навпроти нині зруйнованої будівлі.
Мама вийшла в магазин, а потім телефонує і каже: я чула хлопок, ти чув? — каже Сергій. — Я теж чув, такий потужний, що подумав, що школи вже нема. Аж дивлюсь: школа стоїть, а сусіднього будинку немає. І скла у вікнах нашого будинку немає. Моя мама буквально 100 метрів від будинку відійшла, коли рвонуло.
Криворожанка Олена також чула звук вибуху. В цей момент вона була у своїй квартирі.
Я прокинулась о 7 ранку від вибухів, але подумала, що то підривають кар'єр, — каже Олена. — Але потім почали дрижати вікна, пролунали ще кілька вибухів. Від вибухів відкрились двері моєї квартири. Було дуже страшно, чесно вам зізнаюся, і я перейшла в коридор, щоб сидіти поміж двох стін.
Кількість постраждалих внаслідок вибуху встановлюється, на місці ще й досі працюють рятувальники.Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.

Редактор: Софія Скиба

Посилання скопійовано в буфер обміну