Через обстріл пошкоджено дев’ять об’єктів електрогенерації, — міністр енергетики

Через обстріл пошкоджено дев’ять об’єктів електрогенерації, — міністр енергетики

Фото: Перший Криворізький

Внаслідок сьогоднішнього удару по енергосистемі України 9 об’єктів електрогенерації пошкоджено, енергетики збільшують виробництво електроенергії на атомних станціях.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

«Є пошкодження близько 9 об’єктів генерації, зараз ми ще верифікуємо ці пошкодження. Так само пошкоджені відповідні станції та підстанції, які передають електроенергію, що спричинило обмеження виробництва по об’єктах перш за все атомної генерації. Зараз ми це все фіксуємо і будемо цю ситуацію модифікувати таким чином, щоб збільшити виробництво вже найближчими годинами», –
розповів він.

Міністр також зазначив, що РФ, як завжди, намагається бити по генерації та по об’єктах розподілу і передачі електроенергії, тому це чергова терористична атака.

«У нас немає можливості постачати електроенергію до 50% споживачів. Зараз ця ситуація виправляється, вже відбувається відповідне навантаження атомної генерації, і я сподіваюсь, що ми найближчим часом зможемо максимально стабілізувати ситуацію. Але треба розуміти, що сьогодні будуть аварійні відключення», –
додав міністр.

Також Галущенко повідомив, що у Харківській області буде складна ситуація, але спеціальні служби намагатимуться якнайшвидше усунути пошкодження.

Крім того, за його словами, сьогоднішній удар також вплинув на енергосистему Молдови.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Редактор: Тетяна Корник

Посилання скопійовано в буфер обміну