Нацгвардієць з Кривого Рогу став переможцем Кубка Європи з боротьби самбо
![Нацгвардієць з Кривого Рогу став переможцем Кубка Європи з боротьби самбо Нацгвардієць з Кривого Рогу став переможцем Кубка Європи з боротьби самбо](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/4f5344cd/572349_865c24434e56d50c528c20f05f1980c57ac8d0e28b86b5d14c395b148ed72ebc1671096532.jpg)
Фото: вч 3011
Про це йдеться на сторінці військової частини 3011 у соцмережі.
Військовий професійно займається спортом, ще з семирічного віку, і у свої 22 роки вже має звання чемпіона Європи та майстра спорту з боротьби самбо та дзюдо. З дитинства тренер пророчив хлопцеві спортивну кар’єру, а минулого року Едуард поєднав її з військовою службою у Криворізькій бригаді Національної гвардії України та представляв свою частину на всеукраїнських змаганнях, виборовши перше місце у загальнокомандному заліку.
До змагань гвардієць готувався останні кілька місяців, поєднуючи зі службою спортивні збори та постійні тренування, аби бути в гарній формі та гідно представити Україну на європейському та світовому рівні.
«Серед суперників – найсильніші спортсмени, тому підготовка вимагає значних зусиль. Одні – фізично сильні і їх потрібно вигравати у техніці, швидкості, витривалості. Інші більш технічні, але фізично не такі сильні – їх можна вигравати силою. Для кожного суперника повинна бути своя тактика та свій підхід. Але найголовніше – бажання перемогти», - відзначає спортсмен.
Сьогодні Едуард продовжує посилені тренування, аби після нового року представити країну на міжнародних змаганнях з дзюдо.
Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"