Після нічних обстрілів енергетики ДТЕК повернули світло для 29 тисяч родин Дніпропетровщини

Після нічних обстрілів енергетики ДТЕК повернули світло для 29 тисяч родин Дніпропетровщини

Фото: Перший Криворізький

Протягом доби, 13 грудня, аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання у 24 населених пунктах, що зазнали обстрілів з окупованих територій. Світло повернулось в оселі 29 тисяч родин Дніпропетровської області.

Про це повідомляє компанія ДТЕК Дніпровські електромережі.

Вночі південь Дніпропетровщини знову зазнав ворожих обстрілів. Через пошкодження електромереж десятки тисяч мешканців області залишилися без світла.

Не зважаючи на постійну загрозу, аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі продовжують лагодити пошкоджені ворогом лінії та обладнання. Роботи проводять, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.

Нині без електропостачання залишається близько 200 родин. Енергетики роблять усе можливе для того, аби повернути світло в найкоротші терміни.

Ситуація в енергосистемі залишається складною. Всіх клієнтів просять підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електрики в години пікових навантажень зранку з 07:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 22:00.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Редактор: Тетяна Корник

Посилання скопійовано в буфер обміну