У Кривому Розі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У Кривому Розі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Фото: Криворізька міська рада

14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У Кривому Розі представники міськради разом з криворіжцями, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, поклали квіти до пам’ятного знаку «Пам’яті чорнобильців», що на проспекті Миру.

Про це йдеться на сайті Криворізької міської ради.

У Кривому Розі наразі проживає 3,7 тисяч безпосередніх учасників ліквідації наслідків аварії, їх родин, потерпілих від катастрофи.

«З початку поточного року грошову допомогу з міського бюджету отримали всі чорнобильці та родини померлих чорнобильців на загальну суму 15 мільйонів гривень. В цілому, за три останні роки чорнобильці отримали матеріальну допомогу із міського бюджету на суму понад 45 мільйонів гривень», — розповіла директор департаменту соціальної політики Інеса Благун.

У міськраді запевнили, що у наступному році будуть збережені всі виплати матеріальних допомог. Їх розмір залишається на рівні 2022 року. Також буде продовжено виплату ліквідаторам відшкодування вартості проїзду автомобільним або залізничним транспортом.

Ліквідаторам аварії вручили міські нагороди. Всього, було відзначено 23 ліквідатори. Серед них, нагрудним знаком «За заслуги перед містом» І ступеню нагородили Олега Воробєя, а Володимира Дениска - нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІI ступеню.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Редактор: Тетяна Корник

Посилання скопійовано в буфер обміну