З бюджету Кривого Рогу на культуру та спорт виділили понад 300 мільйонів гривень

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У 2023 році в бюджеті Кривого Рогу на галузі культури та спорту, збереження та підтримку в умовах воєнного стану міських закладів спортивно-культурного спрямування: бібліотек, музеїв, театрів, виставкового зала, палаців культури, ДЮСШ та інших передбачено понад 300 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Управління преси та інформації Криворізької міськради.

У міському кошторисі-2023 на діяльність 10 криворізьких ДЮСШ та проведення заходів у сфері фізичної культури і спорту передбачено 156,5 мільйонів гривень.

«Разом з підтримкою наших спортсменів та тренерів продовжуємо допомагати спортивним організаціям та клубам міста. Наступного року на фінансову підтримку цих закладів виділено понад 475 тисяч гривень», — додала директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Світлана Лавренко.

У рамках Програми «Нова генерація – перспектива та успіх Кривбасу» передбачені кошти на виплату іменних стипендій ім. Г.Гутовського, О.Поля, В.Бизова, В.Гурова та заохочення обдарованих дітей та молоді. Також на збереження підтримки криворізьких спортсменів та тренерського складу за досягнуті високі результати у міжнародних та Всеукраїнських змаганнях передбачено 1,5 мільйона гривень.

Також місто продовжує підтримувати, заклавши ресурс й на 2023 рік, близько 100 закладів сфера культури. Кривий Ріг утримує коштом бюджету найбільшу кількість Палаців культури в Україні – 10. В них проводять свої заняття та виступи понад 170 творчих колективів й займаються понад 4 тисяч криворіжців. Також у місті працює 18 мистецьких шкіл, 3 театри, 46 бібліотек, Історико-краєзнавчий музей (2 філії), виставковий зал. Загалом у закладах культури працюють понад 2,5 тисячі робітників.

В міському бюджеті-2023 на підтримку закладів культури буде спрямовано 150,6 мільйона гривень, зокрема на виплату заробітних плат та оплату енергоносіїв.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
31 хв

Все гаразд

06 : 52

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com