Як залишатися на зв’язку, коли мобільні мережі працюють з перебоями: поради криворіжцям

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Підключитися до національного роумінгу, скористатися SMS-повідомленнями, завантажити офлайн-месенджери та полегшені версії застосунків. Це дозволить у скрутній ситуації залишатися на зв’язку з близькими та викликати екстрені служби.

Про альтернативні засоби комунікації розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Коли мобільні мережі працюють з перебоями, є декілька варіантів, як залишатися на зв’язку. Зокрема, можна скористатися національним роумінгом. Безкоштовно підключитися до будь-якого оператора, що є у зоні дії вашого пристрою. Зможете навіть «зловити» 2G інтернет», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Для цього в налаштуваннях вимкніть автоматичний вибір оператора та в ручному режимі оберіть мережу, яку «бачить» смартфон.

За відсутності інтернету та мобільної мережі у нагоді стануть альтернативні месенджери. Для зв’язку вони використовують Bluetooth і передають повідомлення у радіусі до 100 метрів.

«Раджу усім близьким, сусідам встановити однакові офлайн-месенджери. Це дозволить побудувати одну мережу у житловому комплексі, мікрорайоні, громаді. Чим більше пристроїв користується одним додатком, тим більше радіус дії», – підкреслив Іван Начовний.

Працюють і звичайні SMS-повідомлення.

За відсутності світла усім необхідно зменшити споживання мобільного інтернету. Для цього – увімкнути функцію «економія трафіку».

Встановіть полегшені версії застосунків. Вони здатні працювати навіть з мінімальною швидкістю мобільного інтернету. А ще – оберіть функцію офлайн-роботи у Google Maps та заздалегідь завантажте потрібні мапи.

Для економії трафіку слід також вимкнути автоматичне завантаження у месенджерах, обмежити якість картинок і відео.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
31 хв

Все гаразд

11 : 28

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com