ВИПРАВЛЕНО: Понад мільйон гривень на висвітлення інформації у ЗМІ замовив Інститут розвитку міста

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» оголосило два тендери на послуги висвітлення інформації через засоби масової інформації на радіо та телеканалах, в мережі Інтернет та друкованих періодичних виданнях на загальну суму в 1 158 700 гривень з міського бюджету.

Інформація про це розміщена на сайті держзакупівель Prozorro.

Тендер на висвітлення інформації в мережі Інтернет та друкованих періодичних виданнях виграло ТОВ «Інформаційне агентство «Кривбас ОН-ЛАЙН» з пропозицією у 323 900 гривень.

Тендер на висвітлення через засоби масової інформації на радіо та телеканалах — ТОВ Телерадіо­компанія «Нова» з пропозицією у 834 800 гривень.

У березні 2021 року ТОВ телерадіокомпанія “Нова” також виграла тендер, що оголосило криворізьке КП “Інститут розвитку міста”. Тоді сума контракту становила 9 314 339 гривень.В першопочатковій публікації редакція припустилася помилки, з'єднавши два незакінчених та неперевірених матеріали в один. Ми перепошуємо за прикру помилку в аудиторії та осіб, згаданих в публікації. Наразі інформація про тендер викладена коректно.


Читайте також: Червоний гірник отримає 800 тисяч гривень за висвітлення діяльності виконкому

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
34 хв

Все гаразд

04 : 38

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Суспільство

Booking.com