Естонія надасть грошову допомогу українцям, які найбільше постраждали від війни

Естонія надасть грошову допомогу українцям, які найбільше постраждали від війни

Фото: Перший Криворізький

Українці, які постраждали у результаті розв'язаної Росією війни, можуть отримати грошову допомогу від Естонської ради у справах біженців.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Пріоритет для отримання фінансової допомоги надається найбільш вразливим категоріям населення", — повідомляють у відомстві.

На ці виплати можуть розраховувати ті, хто не отримують допомогу від інших програм. Зокрема, гроші можуть бути перераховані ВПО або місцевим мешканцям Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Київської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської та Одеської областей.

Пріоритетом є громадяни, члени сім'ї яких були травмовані або поранені внаслідок бойових дій - для цивільних. Люди, які внаслідок бойових дій повністю втратили житло або їхні домівки частково зруйновано та потребують ремонту. Також йдеться про одиноких матерів/батьків з неповнолітніми дітьми; сім’ї, де є люди з інвалідністю, або онкохворі, які потребують коштовного лікування. Також українці, які втратили роботу, залишилися без коштів на існування. Ті, хто вимушений був виїхати із домівки та не може повернутися, тому що ця територія окупована або там ведуться бойові дії. Також малозабезпечені сім'ї працездатного віку.

Йдеться про 2200 грн на кожного члена родини, але не більше як для 5-х осіб. Регулярність — 1 різ на місяць протягом трьох місяців.

Для оформлення заявки на отримання грошової допомоги необхідно дзвонити за телефоном 067 105 28 03. Особи, які проживають на тимчасово окупованих територіях, мають заповнити онлайн-форму на сайті програми.

Посилання скопійовано в буфер обміну