В умовах відсутності світла українці можуть отримати допомогу та зігрітися у поліцейських відділеннях

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Поліція України в умовах відсутності електропостачання забезпечує безпеку на дорогах у посиленому режимі, українці можуть звернутися по допомогу і до поліцейських на вулиці, і погрітися у відділеннях поліції, які забезпечені засобами зв'язку та генераторами.

Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

"Ми говоримо про можливі майнові злочини та дорожньо-транспортні пригоди. Тому ми збільшили з сьогоднішнього вечора автомобільні патрулі вдвічі, також додатково підготували 3 тисячі піших патрулів у всіх регіонах нашої держави",
— розповів Клименко.

"Ми перекриваємо найважливіші перехрестя, там вже перебувають регулювальники дорожнього руху, ми перекриваємо всі дороги, насамперед неосвітлені ділянки доріг та мікрорайони, які тимчасово залишилися без світла", — додав голова Нацполіції.

Він закликав за неможливості додзвонитися до поліції виходити на вулицю та повідомляти про наслідки обстрілів чи інші злочини безпосередньо поліцейським, які несуть службу.

Клименко також наголосив, що всі підрозділи поліції в повному обсязі працюють, обладнані генераторами та готові приймати громадян, зокрема для обігріву.

"Понад 1200 відділень поліції на всій території нашої держави без винятку працюють у повному режимі. Вони забезпечені і засобами зв'язку, і генераторами. І ми запрошуємо наших громадян, які потребують допомоги, зокрема для обігріву, у відділення поліції", — сказав Клименко.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Без тривоги – 2 год 58 хв

Є загроза

01 : 28

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com