Як змінились ціни на харчові продукти у Дніпропетровській області

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Індекс споживчих цін у Дніпропетровській області у жовтні 2022 року до попереднього місяця становив 102,7%.

Про це повідомляє Дніпростат.

Харчові продукти та безалкогольні напої подорожчали на 4,6%. Найсуттєвіше підвищилися в ціні яйця (в 1,6 раза). У межах 9,1–1,7% дорожче коштували фрукти, сало, овочі, свинина, безалкогольні напої, риба та продукти з риби, сири, маргарин, цукор, хліб. Водночас зменшилися ціни на продукти переробки зернових (на 6,3%), зокрема, на крупи гречані – на 11,6%, пластівці вівсяні – на 2,6%, крупи ячні – на 2,1%, борошно пшеничне – на 1,8%, пшоно – на 1,1%, крупи манні – на 0,3%. Також подешевшали олія соняшникова (на 1,6%), птиця (на 1,3%).

Приріст цін на алкогольні напої, тютюнові вироби склав 1,2%, а саме: на алкогольні напої – 1,4%, тютюнові вироби – 1,0%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,7% відбулося в першу чергу через підвищення вартості твердого палива (на 4,4%), оренди житла (на 2,8%), утримання та ремонту житла (на 0,8%).

У сфері охорони здоров’я ціни збільшилися на 1,9%, що зумовлено здорожчанням амбулаторних послуг (на 2,3%) та фармацевтичної продукції (на 1,9%).

Ціни на транспорт у цілому зросли на 0,7% внаслідок подорожчання транспортних засобів (на 1,0%), палива та мастил (на 0,8%). Водночас здешевшав проїзд у залізничному пасажирському транспорті (на 4,9%).

Крім того, на 2,1–1,6% стали вищими ціни на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, у сфері відпочинку та культури, на послуги ресторанів та готелів.

Щоб дізнаватись новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Повітряна тривога

Без тривоги – 11 год 14 хв

Є загроза

15 : 21

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com