Спортсмени Дніпропетровщини здобули 14 медалей на Чемпіонаті Європи з сумо

Юні сумоїсти з Дніпропетровщини здобули на Чемпіонаті Європи 14 медалей. Він проходив в Естонії. Спортсмени змагалися у 3-х вікових групах: до 14, 16 і 18 років.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Чемпіонат Європи з сумо серед юнаків та дівчат проходив в естонському місті Раквере. У складі національної збірної було і 11 спортсменів з Дніпропетровщини. Усі вони з міста Жовті Води. Наші хлопці та дівчата здобули 3 «золоті», 10 «бронзових» та 1 «срібну» медалі», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА.

Данило Лисенко та Маргарита Бєлкова здобути золоті медалі у командних заліках. Вони виступали у вікових групах до 14 та 18 років.

Збірна України посіла 1 місце у командному заліку за кількістю медалей, здобутих спортсменами до 18 років. 3-тє місце – до 16 та 14 років.

Загалом до Чемпіонату Європи з сумо серед юнаків та дівчат долучилося понад 300 спортсменів. Вони представляли 12 країн.

Нагадаємо, борці з Кривого Рогу стали призерами Чемпіонату області з греко-римської боротьби серед юнаків.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"