Криворізький спортсмен Олександр Єфіменко виборов золото на Кубку світу з єдиноборств

21-29 вересня у місті Самсун, у Туреччині відбувся Кубок світу з єдиноборств, де українська збірна здобула понад 40 нагород. 12 золотих, 15 срібних та 14 бронзових медалей і у загальнокомандному заліку посіла 2 місце серед 50 країн світу.

Про це повідомляє Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Кривий Ріг на цих змаганнях представив вихованець ДЮСШ №6 Єфіменко Олександр.

Спортсмен виборов золоту медаль із таїландського боксу Муэй Тай у ваговій категорії 75 кг.

Редакція "Першого Криворізького" вітає криворізького чемпіона та тренера-викладача Віталія Губенко, та бажає нових спортивних досягнень.

Нагадаємо, криворізькі гімнастки здобули 6 нагород у Першості спортивного клубу «Школа шпагату».

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"