Мешканцям Кривого Рогу необхідно передати показання лічильників на воду за вересень
![Мешканцям Кривого Рогу необхідно передати показання лічильників на воду за вересень Мешканцям Кривого Рогу необхідно передати показання лічильників на воду за вересень](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/c19aac04/567093_7fa31e5a76b846011fee6f69c18fea3af2a0c854970f868adb5a5dcf4bce0d6e1664516260.jpg)
Фото: Перший Криворізький
Комунальне підприємство "Кривбасводоканал" просить зробити це в останній день місяця.
Зручніше це робити на сайті «Новаком» або через програму Приват24.
Наразі усіх просять сплачувати за комунальні послуги, якщо є можливість. Оскільки ці кошти служби використовують потім для ремонту у зоні бойових дій.
З 1 січня у Кривому Розі зросли тарифи на водопостачання та водовідведення. Тепер вартість за 1 м3 централізованого водопостачання становитиме 15,972 гривень, за 1 м3 водовідведення – 15,396 гривень.
Водночас (вода та стоки) за 1 м3 обійдуться городянам у 31,368 гривень.
Редакція «Першого Криворізького» нагадує, що з 1 по 5 числа місяця потрібно передати показання лічильників газу, а першого дня місяця – показання лічильників електроенергії.
Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"