Майже 470 підприємців Дніпропетровщини отримали компенсацію за працевлаштування переселенців

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Майже 470 роботодавців Дніпропетровської області отримали грошову компенсацію від держави за працевлаштування переселенців. Загалом підприємцям виплатили 14 мільйонів гривень.

Про це йдеться на сайті ДніпроОДА.

Програму з підтримки підприємців, які працевлаштовують переселенців, втілює Служба зайнятості.

«Вже декілька сотень підприємців регіону скористалися державною програмою компенсації. За час війни вони працевлаштували понад 1,5 тисячі переселенців. За кожного отримали компенсацію», – розповів директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Олексій Псарьов.

За урядовою програмою роботодавець має право на відшкодування від держави за кожного працевлаштованого переселенця. По 6,5 тисяч гривень впродовж двох місяців.

Аби отримати кошти підприємець має укласти трудовий контракт з внутрішньо переміщеною особою. А ще зареєструвати дані про неї на порталі Дія. Через 5 днів роботодавцю необхідно подати заявку на отримання компенсації. До неї додати необхідні документи.

Загалом в Україні держава вже відшкодувала підприємцям 122 мільйони гривень. Вони взяли на роботу понад 11 тисяч переселенців.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
18 хв

Все гаразд

29 : 10

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com