Мінімальну зарплатню у 2023 не підвищуватимуть — Мінфін

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Під час війни пріоритетом державного бюджету на 2023 рік буде сектор безпеки і оборони, а також забезпечення усіх соціальних зобов’язань держави. Однак, розмір мінімальної зарплатні не збільшиться - він залишиться на рівні грудня 2022 року.

Про це наголосив заступник Міністра фінансів Роман Єрмоличев під час онлайн-зустрічі з представниками профспілок, роботодавців, Мінсоцполітики та Мінекономіки щодо формування основних показників держбюджету 2023.

«У наступному році видатки на пенсійне та соціальне забезпечення не зменшуються, а деякі із них будуть навіть збільшені. Близько 5,5 млрд грн буде закладено на забезпечення житлом ветеранів війни, адже ця категорія громадян украй важлива. Також буде забезпечено своєчасну виплату пенсій, соціальних допомог, виплати заробітних плат медикам та освітянам. Мінімальна заробітна плата буде на рівні грудня поточного року», - наголосив Роман Єрмоличев.

Окрім того, заступник Міністра фінансів повідомив, що медицина залишається одним з пріоритетних напрямків фінансування на наступний рік.

«Наразі ми дискутуємо із Національною службою здоров’я та МОЗ щодо залишків коштів, які знаходяться на рахунках надавачів медичних послуг. Тому планується коригування програми медгарантій, але основні медичні послуги будуть фінансово забезпечені», - сказав Роман Єрмоличев.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
41 хв

Все гаразд

01 : 56

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com