2,3 мільйона українців включені до списків на грошову допомогу від міжнародних організацій

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
На отримання матеріальної допомоги від міжнародних організацій всього включено до списків 2, 32 мільйони людей.

Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.

За інформацією міністерства, зокрема, передано список заяв для реєстрації в програму виплати грошової допомоги від міжнародної гуманітарної організації ACTED. До програми включено 10 560 осіб, які подали заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій на платформі єДопомога.

Виплати від ACTED призначатимуть у випадку, якщо місцем реєстрації є Херсонська (з відкритими рахунками у банківській установі), Харківська або Миколаївська області.

«На сьогодні 2 316 698 осіб включено до списків, переданих Мінсоцполітики до різних міжнародних організацій, в тому числі ACTED, задля виплати грошової допомоги», — йдеться в повідомленні.

Важливо зазначити, рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї.

Нагадуємо, гуманітарна платформа єДопомога має три напрями підтримки українців: державна, волонтерська та міжнародна. єДопомога міжнародна надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій. Зі свого боку, Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Без тривоги – 1 год 17 хв

Є загроза

08 : 11

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com