У Кривому Розі й Криворізькому районі проживають 87600 переселенців

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Всього у місті й районі проживають приблизно 87 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомив голова Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Найбільше переселенців приймає Лозуватська територіальна громада. На території всього Криворізького району проживають 7600 переселенців, з них 1140 дітей.

Гарячим й відкритим питанням залишається проблема із опаленням у базах, де тимчасово проживають жителі Херсонської, Донецької, Луганської та інших областей, що є тимчасово окупованими або такими, в яких ведуться активні бойові дії. Не всі бази проживання переселенців підключені до централізованого опалення, а деякі не мають можливості обігрівати приміщення альтернативно.

Місцеві дрібні бізнеси Криворізького району, за словами Євгена Ситниченка, допомагатимуть у розв'язанні цього питання. Там, де можна буде опалювати дровами, їх нададуть, так само як забезпечать продуктами й ліками. Якщо можливості опалювати альтернативно не буде, для людей знаходитимуть інше житло на зиму. З фінансуванням, за словами Євгена Ситниченка, допомагають місцеві бізнеси.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.