Коли британці рахують «копійки», українці рахують жертви - Зеленська

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
Економічні наслідки війни Росії проти України є тяжкими для українських союзників, однак, якщо, наприклад, британці "рахують копійки", то українці рахують не лише ціни, але й кількість жертв війни.

Про це заявила дружина Президента України Олена Зеленська в інтерв’ю британському мовнику BBC.

"Я розумію, що ситуація дуже важка. Але хочу нагадати, що під час епідемії COVID-19, яка все ще продовжується, були стрибки цін, і Україна також постраждала. Ціни ростуть і в Україні. Але, окрім того, наших людей ще вбивають. Тож коли ви починаєте рахувати пенні на своєму банківському рахунку чи в кишені, то ми робимо те ж саме і ще підраховуємо наші втрати", – прокоментувала Зеленська питання про зростання цін у Великій Британії, у т.ч. через війну в Україні.

За її словами, людям за межами України важко зрозуміти величезний та руйнівний вплив війни на український народ, і тому важливо розповідати людські історії про втрати, які завдає війна.

"Ми повинні розповідати ці історії, показувати ці історії, тому що це – обличчя війни. Не кількість скинутих бомб, не кількість витрачених грошей, а – людські історії", - зазначила вона.Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
1 год 30 хв

Все гаразд

06 : 12

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com