ЗСУ записали пісню, щоб підтримати дітей, які опинились в окупації або були депортовані на територію РФ
![ЗСУ записали пісню, щоб підтримати дітей, які опинились в окупації або були депортовані на територію РФ ЗСУ записали пісню, щоб підтримати дітей, які опинились в окупації або були депортовані на територію РФ](https://img.1kr.ua/news_files/news/647e170e/b69d9c92/564511_c698a8d231e65a7230dc5e1a3f25bba30c2960fe3b3b87df4617bf34ea74c72c1661347545.jpg)
Фото: Перший Криворізький
За словами військового на ім'я Сергій, який поділився з редакцією цим відео, пісню створити допоміг безкоштовно один з продюсерів популярного українського шоу "X-фактор". Анімацію створила учасниця громадської організації "Кров нації".
Це пісня від усіх військових, яких вдома чекають діти, — говорить Сергій, який воює на Мар'їнському напрямку. — Ми воюємо за всіх дітей України, і хочеться підтримати їх і нагадати, що ми прийдемо і врятуємо від окупації. Дуже багато дітей, які чекають своїх батьків з війни. Моя донька у Кропивницькому, і ця пісня так само і для неї звучить особливо. Скоро всі діти, яких викрали і вивезли з країни, будуть в вільний України, ми все робимо, щоб їх визволити.