Дніпропетровська область отримала 10 тисяч доз від COVID-19 Janssen

Дніпропетровська область отримала 10 тисяч доз від COVID-19 Janssen

Фото: Перший Криворізький

Дніпропетровська область отримала 10 тисяч доз від коронавірусу Janssen. Всього дитячий фонд ООН UNICEF Ukraine доставив в Україну 100 тисяч доз векторної вакцини від COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

Зазначимо, вакцина розподілена та доставлена в 21 область та місто Київ.

До прикладу, Дніпропетровська область отримала 10 тисяч доз, Харківська — 6 тисяч, Чернівецька — 5 тисяч, Київська та Львівська — по 4 тисячі доз вакцини Janssen (Jcovden).

Janssen – це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson&Johnson. Має торговельну назву Jcovden. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Потребує температури зберігання від +2 до +8 С.

Призначена вона для людей віком від 18 років. В Україні для первинного курсу вакцинації вводять одну дозу.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії Україна отримує вакцини від коронавірусної хвороби тільки безкоштовно у межах COVAX — міжнародної ініціативи, яка сприяє доступу до ефективних і безпечних вакцин від COVID-19 для всіх країн. Поставки від імені ініціативи продовжаться, щоб захистити якомога більше людей в Україні від коронавірусної хвороби, зазначили у МОЗ.

Перелік пунктів та центрів вакцинації від COVID-19 за посиланням — https://bit.ly/vaccinationpoints

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну