Сестри з Кривого Рогу презентували мультифільм на пісню 7Teen`s - Разом нас багато

Сестри з Кривого Рогу презентували мультифільм на пісню 7Teen`s - Разом нас багато

Фото: Перший Криворізький

Сестри з Кривого Рогу Юля та Оля Ткач створили ще один мультфільм на пісню 7Teen`s - Разом нас багато.

Про новий мультфільм журналістці "Першого Криворізького" повідомила Оля Ткач.

Юля та Оля створюють мультфільми ще з сьомого класу — у 2014 році вийшов мультфільм на пісню "Квітки Цісик", а мультфільм "Вимкнути війну" переміг на полтавському фестивалі документального кіно.

Нагадаємо, 27 лютого на аеродромі "Антонов" росіяни знищили найбільший у світі літак — "Мрію", тоді сестри вирішили створити мультфільм про український літак.

А вже у травні дівчата екранізували ще один власний мультик на пісню 7Teen`s - Разом нас багато. Зараз його транслюють на українських музичних телеканалах.

"Не так давно до нас звернувся хаб Metal Time Workshop. Вони створюють металеві конструктори. Ми зробили проморолик для механічної модельки літака Мрія, у цьому мультику можна побачити продовження нашого мультфільму про Мрію", — розповідає Оля.

Також Оля говорить, що проєкт з продажу модель розпочнеться з 24 серпня, а більшу частину коштів направлять на Держпідприємство Антонова.

Зараз сестри працюють над створенням бренд-персонажу для міжнародного аеропорту Бориспіль.

"Це дуже цікавий і великий проєкт, ми вкладаємо у нього усі свої старання і обов'язково представимо його, як тільки він буде готовий. Як митці та автори дуже хочемо, аби наша творчість резонувала з часом, у якому ми живемо", — каже Оля.

Авторки планують завершити ще один мультик про міста України, який розпочали створювати у травні. А після нього ще створять не менш цікавий мультфільм про дітей війни України.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну