Скільки техніки вибухнуло на аеродромі в Криму

Скільки техніки вибухнуло на аеродромі в Криму

Фото: Генштаб ЗСУ (ілюстрація)

Сьогодні, 16 липня, в окупованому Криму сталося влучне попадання по військовій частині окупантів у Джанкойському районі. Через вибухи пошкоджено залізничну станцію Азовська, де росіяни розвантажували військову техніку.

Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України в Telegram.

До вибухів на складі боєприпасів у Джанкойському районі на території аеродрому російська армія зберігала близько 50 одиниць військової техніки.

«У районі аеродрому поблизу Джанкою було розгорнуто, по попереднім даним щонайменше 8 ЗРС С-400, 3-х ЗРК С-300, 5 ЗРПК "Панцир-С1". Крім того, на аеродромі було зосереджено 440 ТПК (транспортно-пускові контейнери). До речі, ці ТПК там були сконцентровані в такій кількості не так для захисту повітряного простору, як для відправлення до Херсонської та Запорізької областей, для обстрілів Миколаєва та Запоріжжя. Особливо напередодні та безпосередньо 24 серпня», — йдеться в повідомленні.

У районі залізничної станції Азовська окупанти проводили розвантаження трьох одиниць РСЗВ БМ-21 "Град", двох САУ "Піон", 17 ББМ, сім САУ "Мста-С", 10 САУ "Гвоздика" та боєприпасів.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу "Першого Криворізького"

Посилання скопійовано в буфер обміну