Матеріальну допомогу отримають ще 518 криворізьких родин

Головне фото новини
Фото: Перший Криворізький
1kr.ua
У липні матеріальну допомогу, передбачену міською програмою соціального захисту, отримають ще 518 криворізьких родин, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворих та хворих на цукровий діабет.

Про це повідомляє Управління преси та інформації Криворізької міськради.

На липневому засіданні виконкому міськради прийнято 17 рішень з соціальної підтримки криворіжців. Допомогу від міста отримають ще 523 дитини з інвалідністю, хворих на цукровий діабет та онкохворих, а також особи з інвалідністю з дитинства.

У рамках міської програми соціального захисту в липні матеріальну допомогу отримають 227 дітей з інвалідністю та онкохворих дітей, а також 4 дитини, хворі на цукровий діабет. Загалом, з початку року допомогу у розмірі 10 тисяч гривень отримали 1253 дитини з інвалідністю та онкохворі, а також 156 хлопчиків та дівчаток, хворих на цукровий діабет.
У липні допомогу отримають 286 людей з інвалідністю з дитинства у розмірі 3 тисячі гривень. Таку допомогу вже отримали 1549 криворіжців.
Матеріальна підтримка у розмірі 10 тисяч гривень буде виплачена 6 людям з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти. У цьому році таку допомогу отримали 122 студента.

Також, допомогу з міського бюджету на ремонт пандуса отримає особа з інвалідністю, яка пересувається на візку.

В цілому, у липні допомогу з міського бюджету отримають 1657 жителів. На це спрямують більше 7 мільйонів гривень.

Щоб дізнаватися новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.