Нацбанк на 25% підняв офіційний курс гривні

Головне фото новини
Фото: Pexels
1kr.ua
Сьогодні, 21 липня, Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні до долара на 25% до 36,56 гривень за долар.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

В повідомленні зазначають, що такий крок дасть змогу збільшити конкурентоспроможність українських виробників, зблизити курсові умови для різних груп бізнесу та населення та підтримати стійкість економіки в умовах війни.

При цьому, офіційний курс гривні до долара США й надалі є фіксованим.

Нагадаємо, від початку воєнного стану курс був зафіксованим на рівні 29,25 гривень за долар.

Також Нацбанк ввів ще кілька нововведень:

  • Від сьогодні банкам дозволено продавати безготівку громадянам з подальшим розміщенням на депозит строком від 3 місяців без права дострокового розірвання в межах щомісячного ліміту 50 тис. грн.
  • Ліміт на зняття готівкової валюти з гривневих платіжних карток за кордоном змінено зі щомісячного на щотижневий: 12,5 тис. грн (в еквіваленті) на сім календарних днів.
  • Зменшено щомісячний ліміт на P2P переказ громадян за кордон з гривневих платіжних карток українських банків зі 100 тис. грн до 30 тис. грн.
  • Встановлено щомісячний ліміт на розрахунки за кордоном із використанням гривневих платіжних карток у розмірі 100 тис. грн з усіх рахунків клієнта у банку, відкритих у національній валюті.
  • З 25 липня 2022 року скасовано дозвіл для комерційних банків купувати готівкову гривню в іноземної фінансової установи за безготівкову іноземну валюту.
Щоб бути в курсі всіх останніх подій, підписуйтесь на telegram-канал "Першого Криворізького"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
48 хв

Все гаразд

11 : 29

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Економіка

Booking.com