Як далеко стріляють РСЗВ «Град», «Смерч» та «Торнадо-С»

Головне фото новини
Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура
1kr.ua
Одним із типів артилерійських систем, призначеної для поразки живої сили противника та неброньованої техніки, є реактивна система залпового вогню, або – РСЗВ.

Для того, щоб ви більше орієнтувалися у видах РСЗВ та яка дальність поразки від таких снарядів, журналісти Першого Криворізького підготували коротке роз'яснення щодо деяких із них.

РСЗВ «Град»

Реактивна система залпового вогню "Град" призначена для знищення та придушення живої сили та бойової техніки супротивника в районах зосередження.

Дальність стрілянини: від 1,6 до 20 км.

РСЗВ «Смерч»

Реактивна система залпового вогню «Смерч» призначена для ураження будь-яких групових цілей, неброньованої, легко броньованої та броньованої техніки мотопіхотних та танкових рот, підрозділів артилерії, тактичних ракет, зенітних комплексів та вертольотів на стоянках, руйнування командних пунктів, вузлів зв'язку. об'єктів військово-промислової структури.

Дальність стрілянини: від 20 до 70 км.

РСЗВ «Торнадо-С»

Реактивна система залпового вогню «Торнадо-С» призначена для ураження живої сили, легко броньованої техніки мотопіхотних та танкових підрозділів противника у місцях зосередження та на марші, руйнування командних пунктів, вузлів зв'язку та об'єктів військової промисловості, інфраструктури, дистанційної установки мінних полів.

Дальність стрілянини: від 70 до 120 км.

Щоб дізнаватись про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-канала "Першого Криворізького"

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.


Повітряна тривога

Попередня тривога тривала –
25 хв

Все гаразд

55 : 36

Новини 1kr.ua в Tеlеgram

Ми в соціальних мережах

Україна

Booking.com