Обыски в Кривом Роге: альтернативная версия

Обыски в Кривом Роге: альтернативная версия

Фото: Первый Криворожский

Утром, 3 августа, в Кривом Роге правоохранительные органы проводили следственные действия в офисных помещениях Центрально-Городского района.

Ранее мы сообщали о том, что обыски проводились в офисах предприятия «Метинвест» находящихся в Бизнес Сервисе в Центрально-Городском районе города на Свято-Николаевской, 93.

Читайте также: Официальный комментарий холдинга об обысках в Метинвест Бизнес Сервис Кривой Рог

Источники 1kr.ua имеющие связь c правоохранительными органами озвучили альтернативную версию случившегося.

По предварительной информации, следственные действия могут быть нацелены на бизнес интересы одного из депутатов городского совета от фракции «Оппозиционный блок».

В частности, речь идет о гражданине известном в Кривом Роге как «Макар» и его бизнес-партнере Олеге Ляденко, депутате от «Оппоблока».

По инфомрации в интернете, «Макар» - Вадим Макаренко, брат Елены Яковенко — второй жены криминального авторитета «Сквозняка».

«В помещении, где расположен офис Метинвеста, может находится офис кампании «Парк Плюс», которая по нашим данным имеет отношение к продаже контрафактного металла из крупнейшего металлургического предприятия», - сообщил в редакцию 1kr.ua источник пожелавший остаться неизвестным.

Также в распоряжении редакции сайта «Первый Криворожский» имеется информация о том, что следственные действия проводятся на одной из туристических баз отдыха («Боковенька», - авт.) в селе Валовое, которая имеет отношение к «Парк Плюс».

Причиной обыска турбазы, по предварительной версии, служит отсутствие всяких разрешительных документов для предоставления платных услуг отдыха криворожанам.





Відео: Евгений Журавель Кирилл Кризалис

Коментарі (2)

omua78

04:42, 04 серпня 2017

Это Украина , детка ... Криминальный авторитет Тайсон против криминального авторитета Макара в горсовете...

Evdokia.krasna

10:12, 05 серпня 2017

так то оно так

Гданцівка, Макулан і Вечірній Бульвар: як змінився Кривий Ріг | Історичний дайджест

Гданцівка, Макулан і Вечірній Бульвар: як змінився Кривий Ріг  | Історичний дайджест

Фото: Перший Криворізький

Гданцівка, Макулан і Вечірній Бульвар — знакові мікрорайони Кривого Рогу, що змінювали своє обличчя разом із плином часу. Для history.1kr.ua ми створили спецпроєкт «Розкривий», у якому за допомогою коротких відео можна побачити, як трансформувалося міське середовище в різні періоди його історії: у кращу чи гіршу сторону відбулися ці зміни? У матеріалі читайте також короткі історичні цікавинки про кожен із цих мікрорайонів Кривого Рогу.

Як змінилась Гданцівка у Кривому Розі

Гданцівка — історичний район Кривого Рогу, що пройшов шлях від кількох дворів до важливого промислового осередку. Ось деякі цікаві факти з її минулого:

  • Походження назви: Гданцівка отримала свою назву від прізвища поміщика Гданцева, який володів цими землями наприкінці XVIII століття.
  • Перші згадки: У 1886 році у Гданцівці налічувалося лише 12 дворів і 56 мешканців.
  • Промисловий розвиток: У 1890 році розпочали будівництво чавуноливарного заводу, який став одним із найпотужніших у Російській імперії.
  • Не таке як усюди культурне життя: Польська громада, що мешкала в Гданцівці, активно розвивала культурне життя: проводилися бали, відкривалися школи, лікарні, магазини, а також збудували католицький костел Святої Бригіти.
  • Пам'ятник Олександру Полю: У 1896 році польська спільнота встановила перший у Кривому Розі пам'ятник Олександру Полю — бюст роботи скульптора Едвардса.
  • Друга світова війна: Під час німецької окупації в 1941 році на території Гданцівки був створений концентраційний табір для військовополонених — шталаг №338.
Читайте також: Як виглядала Гданцівка у різні роки



Як змінився Макулан у Кривому Розі

Макулан — один із наймолодших житлових масивів у Кривому Розі, зведений на початку 1990-х років. Його забудову розпочали з метою забезпечення житлом військовослужбовців, а перші будинки були введені в експлуатацію у 1992 році. Назву мікрорайон отримав на честь австрійської будівельної компанії «Гофман-Макулан», яка брала участь у реалізації проєкту.

Дивіться також: Збудований австрійською фірмою «Гофман-Макулан»: старі фото Макулану



Як змінився Вечірній Бульвар у Кривому Розі

Вечірній бульвар — один із наймолодших мікрорайонів Кривого Рогу, що виник наприкінці 1970-х років у Саксаганському районі. Спочатку він мав технічну назву «4-й мікрорайон рудоуправління ім. Кірова».

У 1986 році тут відкрили станцію метротраму, яка спочатку називалася «Площа Артема», а з 2016 року — «Вечірній бульвар».

Район був відомим через молодіжні угруповання, зокрема «бігунів», які влаштовували вуличні бійки та розбійні напади.

Сьогодні Вечірній бульвар — це житловий масив із розвиненою інфраструктурою: школи, бібліотеки, торгові центри та зручне транспортне сполучення.

Читайте також: Бігуни, бандити і ресторани. Як Кривий Ріг виглядав у 1990-х роках

Бонус: дивіться, хто будував Кривий Ріг


Напишіть у коментарях, зміни якого району вам було б цікаво подивитися.

Посилання скопійовано в буфер обміну