Бліц у Кривому Розі. Що мешканці міста знають про безвіз

Фото: Первый Криворожский
Редакція «Першого Криворізького» вирішила дізнатися у мешканців міста куди вони хочуть податися найближчим часом.
З'ясувалося, що велика кількість криворіжців не має навіть уявлення про переваги безвізового режиму, що він змінив і які можливості відкриває.
Більшість опитаних або хочуть побачити рідних і близьких за кордоном, або доторкнутися до світових надбань мистецтва.
Читайте також: Завертають лише порушників, безвіз працює системно
Від початку запровадження безвізу станом на ранок 19 червня кордон з країнами ЄС перетнуло більше півмільйона громадян України.
Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.
Під час подорожі понад 100 тисяч українців використовували біометричні паспорти, з яких 21,2 тисяча наших співвітчизників скористалися саме перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи тільки біометричний паспорт.
Читайте також: Українці користуються безвізом і діляться враженнями в соцмережах
Прямуючи в країни Європи в рамках безвізових подорожей 6745 громадян, а це 32%, скористалися авіаційним транспортом. Інші прямували залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску, більшість з яких на кордоні з Польщею (8725 громадян України) та Угорщиною (2840 громадян України).
З початку впровадження безвізових подорожей у перетині кордону відмовлено 26 громадянам України.
Читайте також: Приєднуйтесь! Кривий Ріг вночі та вдень
Коментарі (4)
Кабмін посилив підтримку ветеранів під час лікування і реабілітації: деталі

Фото: Depositphotos.com.ua
Про це повідомляє «Перший Криворізький» з посиланням на Міністерство охорони здоров'я України.
Фахівці з орієнтування та мобільності працюватимуть із людьми, які втратили зір. Вони допомагатимуть адаптуватися до нових умов життя, навчать безпечно пересуватись, складатимуть індивідуальні плани навчання та підтримуватимуть зв’язок із родиною пацієнта. Послуги надаватимуть як у стаціонарі, так і амбулаторно, з використанням обладнання закладів охорони здоров’я.
Фахівці із супроводу підтримуватимуть ветеранів та демобілізованих з перших днів отримання медичної чи реабілітаційної допомоги. Вони допомагатимуть зорієнтуватися в медичних, побутових і правових питаннях, супроводжуватимуть у лікарнях і держустановах, допомагатимуть зрозуміти свій емоційний стан, консультуватимуть і родини, і самих пацієнтів, щоб уникнути психологічних труднощів.
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко підкреслив:
«Наша мета — створити для ветеранів і їхніх родин зрозумілу, доступну й дієву систему підтримки. Щоб поруч завжди була людина, яка допоможе зорієнтуватися, вирішити побутові й організаційні питання, зрозуміти свій стан і не залишитися сам на сам із труднощами. Це — про турботу, гідність і повагу до тих, хто захищав країну».Допомогу нових фахівців зможуть отримати:
- учасники бойових дій;
- ветерани та демобілізовані;
- члени їхніх родин;
- люди з інвалідністю внаслідок війни;
- родини зниклих безвісти, загиблих або померлих військових та ветеранів.
yura36,6
21:03, 20 червня 2017
zеrо ко, ты сначала сьезди а потом нам тут расскажешь .
clojn
20:20, 20 червня 2017
Какие 1000 евро в день? Это только за час + 5000 евро за переход границы. Там в день тысяч 100 выходит. Это только для мажоров такие путешествия((( как теперь жить. Отняли визы, последнее забрали сволочи((( и заставляют ехать в *** дешевле чем в Бердянск отдохнуть((((
Юрий
20:57, 20 червня 2017
clojn, а вы с юмором а у нас все пенсионеры и бюджетники та шо там весь народ мажорный только правительство и тепутаны помажорестее будут. ошибок нет читать правильно.
Орк03
11:05, 21 червня 2017
Сейчас бы уехать в Европу по безвизу когда платят минималку((