Понад 11 мільйонів гривень з міськбюджету — за проєктування сміттєпереробного заводу в Кривому Розі

Фото: Ілюстрація Перший Криворізький
За ці кошти планують зробити проєктно-вишукувальні роботи, зокрема проєктно-кошторисну документацію для «Комплексу з перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів у Металургійному районі Кривого Рогу Дніпропетровської області».
За даними аналітичної платформи Youcontrol, компанія «Дніпровський проєктно-вишукувальний інститут “ДПВІ”» протягом останніх п'яти років активно отримує замовлення за кошти платників податків. Працювали вони і у Криворізькому районі. Зокрема, роблять кошторис для реконструкції насосної станції у селі Недайвода, що на Криворіжжі. Також компанія працювала у Радушному, Красівському, Андріївці поряд із Кривим Рогом.
Послуги у цієї організації замовляли регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області, Миколаївводоканал, виконком в Апостоловому, Гречаноподівська сільрада, Департамент гуманітарної політики Дніпровської міськради та інші.
Раніше редакція «Першого Криворізького» повідомляла, що чиновники, екоактивісти і містяни обговорили звіт з ОВД сміттєпереробного заводу, який уже 10 років ніяк не побудують.
Також ми писали про «Міський план управління відходами в Кривому Розі», у якому одним із пунктів було будівництво цього заводу.
Відповідно до календарного планування в договорі в березні були розпочаті інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні вишукувальні роботи, розроблення проєктно-кошторисної документації у два етапи. За умовами договору, закінчити проєктування планують у грудні цього року.

Також відомо, за даними єдиного вебпорталу використання публічних коштів Spending, що криворізькі чиновники вже заплатили підприємству «Дніпровський проєктно-вишукувальний інститут “ДПВІ”» 2 мільйони 259 тисяч 682 гривні.

Нагадаємо, що сам сміттєпереробний завод планують побудувати в Металургійному районі Кривого Рогу. Редакція нашого сайту продовжує слідкувати за розвитком подій, тож більше читайте в наступних статтях у спецпроєкті «Еко-місто».
Фото: Владислав Нестеренко