На суді по справі Назарова оголосили висновки експертизи

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
4 серпня у Дніпровському апеляційному суді відбулося засідання по справі генерал-майора Віктора Назарова, визнаного у службовій недбалості, яка спричинила загибель 49 людей на борту військово-транспортного літака Іл-76.

Як повідомив адвокат рідних загиблих на боту Іл-76 Віталій Погосян, під час засідання суду оголосили висновок експертів за результатами проведення судової комісійної військової експертизи.

«Відповідь на основне питання однозначна: дії посадових осіб штабу АТО на чолі із начальником штабу генерал-майором Назаровим, що здійснювали планування та проведення операції щодо перевезення зведеної парашутно-десантної роти літаками Іл-76 14 червня 2014 року перебувають у причинному зв‘язку з настанням тяжких наслідків, що призвели до загибелі військовослужбовців, членів екіпажу, втрати озброєння, техніки та іншого військового майна», - зазначив Погосян.


Експертиза тривала більше року. Наступне засідання призначили на 14:30 29 вересня.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року у небі над Луганськом терористи збили Іл-76, на борту якого було 40 військовослужбовців та 9 членів екіпажу. Серед людей, які знаходилися на борту, були й мешканці Кривого Рогу.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество